סיפורי הצלחה

להלן סיפורי הצלחה של חלק מלקוחות בנוירו שיקום

טיפול בהגבלת תנועה לאחר אירוע מוחי

 

שמעון בן 74, הגיע לטיפול הראשון חודש לאחר אירוע מוחי, יושב על כיסא גלגלים, וללא יכולת לעמוד על רגליו וללכת , שיתוק בזרוע,יד ואצבעות.

הסרטון מראה את תהליך החלמתו, ועד לשליטה מלאה ביד הפגועה וחזרה להליכה.

טיפול בהגבלת תנועה בהרמת זרוע לאחר אירוע מוחי

דויד ,בן 89, עבר אירוע מוחי ראשון לפני 4 שנים ואירוע מוחי נוסף לפני שנה. במשך שנה של טיפול בפיזיותרפיה, הוא חווה חוסר הצלחה בשיקום תנועתיות זרוע שמאל. מדבריו הפיזיותרפיסטים ניסו לטפל בזרוע אך הדבר גרם לו רק לכאב.

כאשר אני פוגש אותו לראשונה ישנה הגבלה בתנועה וכאב באזור הכתף וספסטיות גדולה.

לאחר טיפול ראשון בדיקור המטופל מרים את הזרוע.

הערה: חשוב להבין שהטיפולים ברפואה סינית הם תהליך שיקומי לכול דבר ויש לתת זמן לרפוי להתרחש. אך תוצאות שכאלה רק מוכיחות את היכולות של הרפואה הסינית, בכל מה שקשור לשיקום נוירולוגי.

טיפול בשיתוק זרוע לאחר אירוע מוחי

בסרטון הבא אני מציג מקרה של מטופלת שעברה אירוע מוחי, לאחר כחודש וחצי שהיא מאושפזת בבית החולים לוינשטיין ומקבלת פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק 5 פעמים בשבוע אך מצבה אינה מתקדם כלל.

מוגבלת בתנועה בצד שמאל של הגוף, אני מטפל בה לאחר האיבחון ומייד היא מראה תגובה חיובית.

הערה: חשוב להבין שהטיפולים ברפואה סינית הם תהליך שיקומי לכול דבר ויש לתת זמן לרפוי להתרחש. אך תוצאות שכאלה רק מוכיחות את היכולות של הרפואה הסינית ,בכול מה שקשור לשיקום נוירולוגי.

טיפול בהגבלת תנועה בהרמת רגל לאחר אירוע מוחי

מטופל כבן 55, שחווה ב 4 שנים האחרונות 5 פעמים אירועים מוחיים, כאשר בפעם האחרונה ניפגע צידו השמאלי של המוח והוא נישאר למעשה ללא תנועה של רגל ימין כלל (פרט לתזוזה מעטה בכף הרגל), וללא תנועה בזרוע ימין (כאשר הוא כן מסוגל להניע את כף היד).
הוא עבר ב 4 חודשים האחרונים פיזיותרפיה בבית החולים לוינשטיין אך ללא התקדמות ניכרת.

לאחר תישאול מעמיק ובדיקה תיפקודיות, ביצעתי טיפול ראשון בדיקור. תוך כדי טיפול, לאחר 5 דקות עם המחטים הוא החל להניע את הגפיים ה"משותקות".
לאחר 20 דקות עם המחטים התנועה הייתה כה משמעותי שהחלטתי לעשות סרטון וידאו.

טיפול בהגבלת תנועת היד והאצבעות לאחר אירוע מוחי

בסירטון הבא אני מציג את התקדמותו של מטופל שעבר אירוע מוחי.

הוא הגיע לטיפול הראשון מוגבל בתנועת היד השמאל, וללא יכולת להניע את האצבעות ולבצע פעילויות יום יומיות הדורשות שימוש במטוריקה עדינה. לאחר סידרת טיפולים היד חזרה לתפקוד מלא.

הערה: חשוב להבין שהטיפולים ברפואה סינית הם תהליך שיקומי לכול דבר ויש לתת זמן לרפוי להתרחש. אך תוצאות שכאלה רק מוכיחות את היכולות של הרפואה הסינית ,בכול מה שקשור לשיקום נוירולוגי.

דילוג לתוכן