המיפלגיה / שיתוק

טיפול עוצמתי לשיקום העצבים ולשיפור טווחי תנועה, כח הגס, תחושה הסנסורית וכמובן קצב ההחלמה
לאחר אירוע מוחי או פגיעות נוירולוגיות

על טיפול המיפלגיה בנוירו שיקום

בן אדם שנגרם לו נזק במרכז המוטורי עלול לסבול מקשיי הליכה, חוסר יציבות, הגבלת תנועה, ספסטיות ואף במקרים הקשים משיתוק כללי. בניורו שיקום אנו משקמים אנשים שסובלים מבעיות מוטוריות בכל רמות התפקוד. 

אנו מקדמים אנשים הסובלים מהתסמינים אלו בשימוש שיטות יחודיות לשיקום המוח יחד עם טיפול תנועתי.  בנוירו שיקום  הטיפול דינאמי, יעיל, מקצועי, ומותאם ללקוח, על מנת לקדם את המטופל לעצמאות ככל שניתן.

 

מטרת הטיפול ב- המיפלגיה / שיתוק: לעורר תנועה בגפה המשותקת

המיפלגיה היא הפרעה בה צד אחד של הגוף משותק כתוצאה מאירוע מוחי (המבטא את הנזק למרכז המוטורי במוח), או ממחלות המשפיעות על עמוד השדרה או המוח.

  • ספסטיות: מדובר על טונוס שריר גבוה, המגביל את תנועת הגפה הפגועה. על מנת לשחרר את הגפה הספסטית, פעמים רבות הצוות המטפל מנסה להפעיל את הגפה בכוח. הדבר גורם לדלקות, נפיחות וכאב רב.

  • טונוס שריר נמוך: המיפלגיה עשוייה להיות מלווה בחולשה גדולה של איברים. כשהשריר רופף נמנעת תנועה תקינה.

  • הגבלת תנועה: גורמת לכאבים באזורים שונים בגוף ומונעת תפקוד מוטורי (הליכה, עמידה, החזקה, תפיסה, צביטה, הנעה).

  • שיתוק שרירי הפנים (פציאליס): יתכן ותהיה צניחה בשפה, אבדן הקמטים בצד אחד בלבד וכדומה.

  • קשיי דיבור ובליעה: פגיעה בעצבים המעצבבים את שרירי הפה, גורמת לקושי לבלוע ולדבר.

עדיין ניתן להתקדם!
השאר פרטיך לשיחת יעוץ חינם

אודות נוירו שיקום

נוירו שיקום  הנו מערך שיקום המציע שיטה יחודית לשיקום נוירולוגי ולטיפול בכאב, לאחר אירוע מוחי, מחלה נוירולוגית או פגיעה במערכת העצבים המרכזית או העקפית(פריפרית).

הטיפול משפיע ישירות על המוח ומאיץ את התהליך השיקומי.

גם כאשר הרפואה הקונבנציונלית וטיפולי פיזיותרפיה או אחרים לא קידמו את השיקום למצב הרצוי, אנו מציעים כלי עוצמתי שיעזור לכם לשפר את רמת התפקודיות המוטורית, לשפר יציבה ויכולת הליכה, להגדיל טווח תנועה בגפה הפגועה, לשחרר טונוס שרירים גבוה וללא כאב, לטפל ברגישויות ורעידות, לשפר יכולת בליעה ודיבור ולהאיט קצב התקדמות מחלות ניווניות.

אנו מלווים ומקדמים מאות מטופלים שסובלים מבעיות קוגניטיביות ומטוריות, בכל רמות התפקוד וללא תלות בזמן שעבר מהפגיעה המוחית.

צוות המטפלים שלנו הם בעלי הסמכה ובעלי ניסיון רב בטיפול בפגיעות מוחיות, אירוע מוחי, בעיות אורטופדיות וכאבים אידיופתים (ממקור לא ידוע). המטרה שלנו היא לקדם אתכם לעצמאות, ולהעניק טיפול מקצועי ומותאם באופן אישי וללא כאב.

הטיפולים מתבצעים בבית הלקוח ובקליניקה בכפר סבא.

סיפורי הצלחה מרגשים של לקוחותינו

הסרטונים הבאים מציגים תהליך שיקומי של מטופלים לאחר אירוע מוחי או פגיעה מוחית

מטופלים מספרים
"בריפוי בעיסוק מנסים לפתוח את היד הספסטית בכוח וזה גורם לכאבי תופת. אתה היחיד שמצליח לשחרר את היד ואת הזרוע ללא כאבים כלל"
בני אלוני
"היום חוויתי חוויה מרגשת ומיוחדת במינה. תאמתי פגישה עם מטפל מנוירו שיקום ללא ציפיות מיוחדות. המטפל הגיע והצליח לגרום לאמי להזיז את אצבעי היד והרגל המשותקים תוך טיפול אחד. יחס חם, מטפל מדהים שגורם לך לחכות לטיפול הבא"
סמדר קמחי
"הצוות המטפל בבית החולים אמר לי שאני לא אחזור לעמוד, ובזכות הטיפולים שלך חזרתי לעמוד ובהמשך הטיפולים הצלחתי ללכת".
שושנה בן אור