דיקור סיני

טכניקות יעודיות לשיקום נוירולוגי מתוך עולם הרפואה הסינית

טכניקות עוצמתיות לשיקום המוח ותפקודי הגוף, עוזרים למוח להתארגן מחדש
ומסייעים לגוף לחזור לתפקוד הנאבד בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר

טכניקות דיקור יעודיות לשיקום המוח

הגוף היא יחידה אורגנית אחת, שכול המערכות בצורה ישירה או בעקיפין מקושרות אחת לשנייה. לכן בשונה מרפואה מערבית שמספר סימטומים הם אלו שקובעות את האבחנה, ברפואה הסינית חשוב לזהות את חוסר האיזון, באיזה מערכת הוא נימצא ורק לאחר מכן לגשת ולטפל.

כפי שהדם מגיע לכל הגוף, כך גם מערכת ערוצים שחלקם ראשיים, חלקם מסתעפים וחלקם אף "מיוחדים" , אך בסופו של דבר הם מקושרים לאיברים מסויימים בגוף.

תפקיד רשת הערוצים הזאת תמיד לשאוף לאיזון , גם בחוסר איזון (הפרעה בזרימה באותה ערוץ), המערכת שואפת להתייצב חזרה.

הנקודות על אותו ערוץ, אותם נקודות דיקור, מאפשרות פתח גישה לאותו ערוץ והשפעה עליו ישירות או לחילופין על ערוצים אחרים שמושפעים על ידו.

כאשר מחט חודרת את העור נוצר עירעור עיצבי שניקלט על ידי המוח, ומעודדים חלקים במוח שאחראים על פעילות ספציפית בגוף לווסת או לבצע פעילות מסויימת.

גם למוח בתור איבר פיזי ולפי הפיזיולוגיה אותה הוא מבצע ישנם מסלולי ערוצים ומערכות שמתקשרות ומגיעות אליו, ובהתאם למצב של אותו אדם לאחר אירוע מוחי ולאיבחון , ניתן לשפעל ולעורר את האיזור הפגוע במוח. 

דוגמא:

לעורר את האזור במוח שאחראי על השפה ויכולת הדיבור או את האזור המוטורית של אותה גפה פגועה.

למה שתבחרו להשתקם באמצעות הרפואה סינית ודיקור סיני?

טיפולים ברפואה סינית מסייעים לגוף לחזור לתפקוד המקורי בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר. לא תמיד יש חזרה לתפקוד המקורי המלא של הגוף, אבל ברוב המקרים יש הטבה משמעותית ביחס למצב הראשוני. גם כאשר הרפואה הקונונציונלית או אחרים לא קידמו את המטופל, הרפואה הסינית מציעה כלי עוצמתי שיעזור לכם לשפר את רמת התפקודיות.

צוות המטפלים ב- נוירו שיקום מלווים ומקדמים מאות מטופלים בכל רמות התפקוד ללא תלות בזמן אחרי האירוע מוחי או פגיעה מוחית.

בנוירו שיקום משלבים שיטות שונות לשיקום נוירולוגי ואורטופדי במטרת להעניק למטופל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר עבורו.

הטיפול מתבצע בשימוש מספר שיטות וכלים של הרפואה הסינית לקידום ולהאצת התהליך השיקומי במקרים של פגיעות נוירולוגיות או אירוע מוחי.

מגוון טיפולים למגוון מטופלים

הקליניקה מעניקה טיפול למגוון רחב של מטופלים

דילוג לתוכן